Hakkımızda

Çocukluğumuzdan bugüne aile büyüklerimizin inşaat, yapı malzemeleri ve tekstil gibi sektörlerde de faaliyet gösteren aile şirketlerimizde, güvenilir ticaret ve müşteri memnuniyetinin, ticaretin altın kuralı olduğunu öğrenmiş bizler;
Önce gayrimenkul sektöründe ve akabinde cafe restaurant işletmeciliğinde, sektörün öncü şirketlerinden olmayı başardık. Siz değerli dostlarımızın bize olan güvenini ve desteğini arkamıza alarak PODIUM markamız ile otomotiv sektöründe siz değerli dostlarımızın hizmetindeyiz.
Her ne kadar sektörde yeni olsak da, otomotiv sektöründe uzun yıllar boyunca kurumsal ve bireysel iş tecrübesi ve deneyimi olan uzman kadromuz ile birlikte, şeffaf satış politikası ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla çok kısa sürede sektörümüzün en güvenilir işletmesi olacağımıza olan inancımız tamdır.

Misyonumuz:

Güvenilir satış politikamızla Türkiye’deki 0 km veya kullanılmış Premium Araç pazarında alım satım yaparak müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetlerini en üst düzeyde karşılayabilmek.

Vizyonumuz:

Bizden sonraki neslimize bırakacağımız en büyük mirasın adımız olduğu bilinciyle PODIUM markasının sektörün en güvenilir işletmesi olarak bilindiğini görmek ve arkamızdan gelenlere emanet etmek.

Back to top